Aktualności

Potrójne urodziny na skoczni w Wiśle!

AUTOR: Dominika Horczak DNIA: 16-01-2015
15 stycznia 2015 roku, w dniu konkursu Pucharu Świata w Wiśle, dwóch zawodników świętowało swoje urodziny. Z tej okazji władze miasta przygotowały dla skoczków niecodzienny prezent.
Stefan Kraft zwycięzcą Pucharu Świata w Wiśle!

AUTOR: Barbara Śliż, Anna Karczewska, Dominika Horczak/ PZN DNIA: 15-01-2015
Czwartkowy konkurs Pucharu Świata w Wiśle zakończył się po pierwszej serii wygraną Austriaka Stefana Krafta. Tym sam skoczek wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Najlepszy z Polaków, Kamil Stoch, uplasował się na 15 pozycji.
Stefan Kraft wygrywa serię próbną!

AUTOR: Barbara Śliż DNIA: 15-01-2015
Ostatnią serię próbną przed rozpoczęciem konkursu wygrał Austriak, Stefan Kraft . Zawodnik oddał skok na odległość 133m.
Kamil Stoch z nowym sponsorem!

AUTOR: Dominika Horczak DNIA: 15-01-2015
15 stycznia podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Kamil Stoch w obecności przedstawicieli mediów oficjalnie podpisał umowę z nowym sponsorem. Nazwa firmy do ostatniej chwili owiana była tajemnicą. Podczas konferencji ujawniono, że nowym sponsorem podwójnego mistrza olimpijskiego będzie producent chemii budowlanej – firma „ATLAS”.
Anders Bardal nie wystartuje w konkursie Pucharu Świata w Wiśle

AUTOR: Anna Karczewska DNIA: 15-01-2015
Reprezentant Norwegii, Anders Bardal z powodu kontuzji nadgarstka nie wystartuje w wieczornym konkursie Pucharu Świata. Norweg przeszedł szczegółowe badania w cieszyńskim szpitalu, po których stwierdzono złamanie w obrębie nadgarstka.
Adam Małysz kibicuje w Wiśle naszym reprezentantom

AUTOR: Katarzyna Koczwara DNIA: 15-01-2015
Niespodziewanym gościem podczas zawodów Pucharu Świata w Wiśle był utytułowany mieszkaniec miasta, wybitny polski skoczek i patron skoczni w Malince – Adam Małysz. Po awarii samochodu, która przydarzyła się Małyszowi podczas startu w tegorocznym rajdzie Dakar, Adam Małysz wcześniej wrócił do kraju, dzięki czemu mógł uczestniczyć w zawodach w Wiśle.
Maciej Kot zwycięzcą kwalifikacji, Piotr Żyła drugi!

AUTOR: Barbara Śliż, Anna Karczewska DNIA: 15-01-2015
Tuż po godz. 11.00 rozpoczęła się seria kwalifikacyjna do dzisiejszego konkursu Pucharu Świata w Wiśle Malince. Zwycięzcą został Maciej Kot skacząc na odległość 134,5m, najdłuższy skok oddał Anders Bardal. Podczas wieczornego konkursu zobaczymy 10 Polaków.
Maciej Kot wygrywa kwalifikacje! Żyła zajmuje drugie miejsce!

Tuż po godz. 11.00 rozpoczęła się seria kwalifikacyjna do dzisiejszego konkursu Pucharu Świata w Wiśle Malince. Zwycięzcą został Maciej Kot skacząc na odległość 134,5. Najdłuższy skok oddał Anders Bardal. Podczas wieczornego konkursu zobaczymy 10 Polaków.
Anders Bardal wygrywa pierwszą serię treningową, druga należała do Stefana Krafta!

Pierwszą serię treningową do dzisiejszego konkursu Pucharu Świata wygrał Anders Bardal, w drugiej z kolei triumfował Stefan Kraft. Najlepszy z Polaków, Piotr Żyła, zajął 11 miejsce w treningu. Tym samym rozpoczęła się rywalizacja zawodników do wiślańskiego konkursu Pucharu Świata.
66 zawodników na starcie Pucharu Świata w Wiśle

AUTOR: Dominika Horczak DNIA: 14-01-2015
W czwartek 15 stycznia po raz trzeci w historii na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince rozegrany zostanie indywidualny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. W kwalifikacjach weźmie udział 66 zawodników, w tym aż 12 reprezentantów naszego kraju.